CASHSPORT.pl – Gwarancja najniższej pożyczki przez internet
  • Minimalna kwota:100 zł
  • Maksymalna kwota:1000 zł
  • Minimalny okres:7 dni
  • Maksymalny okres:30 dni

Krótki opis produktu


CASHSPORT.pl to serwis internetowy, który oferuje pożyczki online w możliwie jak najkrótszym czasie. Firma ma w całości polski kapitał i jej siedziba znajduje się w Rawie Mazowieckiej. Nazwa firmy nawiązuje do zasad obowiązujących w sporcie czyli gry fair play między firmą a klientami.


Kim jest Cashsport?

Cashsport posiada Polski kapitał. Specjalizujemy się w udzielaniu krótkoterminowych oraz ratalnych pożyczek przez internet. Stworzyliśmy bezpieczny system, umożliwiający obsługę szybkich pożyczek online. W codziennej pracy nasz zespół specjalistów dba o najdrobniejsze szczegóły, tak aby zadowalać naszych klientów oraz podnosić jakoś świadczonych usług.

Jakie są wymagane dokumenty pożyczkowe CASHSPORT.pl?

Pierwsza pożyczka : potwierdzenie ostatniego wynagrodzenia (bankowość internetowa), dowód osobisty, rachunek fakturę fv np. za telefon, prąd lub gaz (lub inne). Kolejna pożyczka : aktualne potwierdzenie ostatniego wynagrodzenia (bankowość internetowa).

Jaką maksymalną kwotę pożyczki mogę uzyskać?

Pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 500 PLN, kolejne do 1000 PLN. Pożyczka ratalna od 500 PLN do 2000 PLN.

Co zrobić jeśli mam chwilowy problem ze spłatą pożyczki w terminie?

Jeśli masz chwilowy problem ze spłatą całości pożyczki w terminie, masz możliwość przedłużenia terminu jej spłaty. W tym celu należy przelać na nasze konto bankowe kwotę uzależnioną od okresu przedłużenia spłaty pożyczki na 30 dni, tytułem operacji: „Przedłużam termin spłaty pożyczki + numer pożyczki”. Przedłużenie pożyczki ratalnej możliwe jest tylko w opcji miesięcznej.

Kiedy otrzymam pieniądze na konto?

Po dokonanej weryfikacji Twojego wniosku nasz pracownik skontaktuję się z Tobą drogą telefoniczną. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczka zostanie przelana na Twój rachunek bankowy w ciągu 15 minut.